O Nas

  Szukasz parkieciarza? Zajmujemy się parkieciarstwem od 10 lat!

   

  cyklinowanie podłóg warszawaZajmujemy się fachowym doradztwem i wykonawstwem w zakresie usług związanych z cyklinowaniem podłóg w Warszawie i okolicznych miejscowościach.

   

  Cechuje nas skrupulatność, terminowość oraz sumienność. Zapewniamy miłą, szybką i bezproblemową współpracę.

   

  Działamy na rynku od 10 lat i przez ten czas zdobyliśmy cenne doświadczenie w branży usług parkieciarskich w Warszawie.

   

  Najlepszą wizytówką naszej pracy jest uśmiech na twarzy klienta i szczera radość z błyszczącej podłogi.

   

  Jako jedyni na rynku oferujemy 3 letnią gwarancję na wykonane usługi!

   

  Czym jest cyklinowanie bezpyłowe podłóg i czy potrzebny mi do tego parkieciarz?

   

  Jest to najzwyczajniejsza w świecie renowacja drewnianych podłóg z użyciem maszyn, które tworzą ton pyłu przy okazji szlifowania. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o procesach wchodzących w skład cyklinowania w Warszawie zapraszamy do działu Nasza Oferta, gdzie udzielamy dokładnych informacji na temat cyklinowania, lakierowania oraz układania parkietów.

   

  Wykorzystanie najnowszych technologii umożliwia nam realizowanie wszelkich zleceń związanych z cyklinowaniem, lakierowaniem, szlifowaniem oraz polerowaniem drewnianych powierzchni podłogowych.

   

  Jesteśmy specjalistami w dziedzinie cyklinowania bezpyłowego. Współpracując z nami będziesz miał pewność, że Twój dom nie zostanie całkowicie pokryty w pyle powstałym na skutek cyklinowania parkietu. Współpracujemy z najlepszymi parkieciarzami i używamy maszyn, które na całym świecie zdobywają uznanie za swoją niezawodność i jakość. Możesz się im przyjrzeć w dziale Nasze Maszyny.

   

  Usługi Cykliniarskie Firmy Cyklinowanie – Zielscy. Jesteśmy Najlepsi W Branży!

   

  W kwestii cyklinowania parkietów w Warszawie nie mamy sobie równych! Jeśli jesteś zainteresowany zamówieniem usługi cykliniarskiej skontaktuj się z nami już dzisiaj wypełniając formularz kontaktowy TUTAJ!